Záclony pro dekoraci a zastínění oken, včetně francouzských oken na balkón nebo terasu. 

Záclony jsou hotové s možností přizpůsobení výšky (zkrácení) na Vámi požadovanou výšku anebo produkty šité na míru na zakázku podle Vašich potřeb, další rozdělení je podle způsobu zavěšení.  

Příslušenství k záclonám
V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá

Záclony

Záclony pro dekoraci a zastínění oken, včetně francouzských oken na balkón nebo terasu. 

Produkty jsou rozděleny na hotové s možností přizpůsobení výšky (zkrácení) na Vámi požadovanou výšku a produkty šité zcela na zakázku na míru podle Vašich potřeb.


Záclony

Hotové záclony s možností zkrácení na požadovanou výšku, počítáno je s tím, že záclona je na okně jedna, vcelku, na celou šíři okna.

U záclon obecně je nutno počítat s vyšší řasícím poměrem, základní doporučení je 1:2.  Proto jsou obvykle v dané řadě záclony různých velikostí, kromě šířek 130-140cm, také šíře 300cm nebo 400cm,  ve 2 výškách.

K dispozici je mnoho vzorů a druhů látek, od jemné mikrosíťky, přes voály až po hustší etamíny, vše ve velmi příznivé ceně.

Hotové záclony jsou v provedeních podle způsobu zavěšení:

  • Záclona s řasící páskou pro zavěšení na háčky na garnýži nebo žabkami za horní okraj látky, případně na háčky ve stropní kolejnici. Použitá řasící páska je univerzální, to znamená, můžete si zvolit intenzitu řasení podle svých potřeb, za řasící páskou je tunýlek, který umožňuje přímé natažení závěsu na tyčku / trubku garnýže. Řasící páska je obvykle šíře 8cm nebo 7cm, nad řasící páskou je ponecháno 2-3cm látky pro vytvoření volánku nebo pro zakrytí trubky garnýže. Popis je uveden u každého produktu.
  • Záclony se speciální řasící páskou Flex pro použití se systémy stropních kolejnic. Řasení je nutno počítat pevně v poměru 1:2. aby vznikl potřebný dekorační efekt a funkčnost stropních kolejnic.
  • Záclony s kroužky pro přímé nasunutí na garnýžovou tyčku / trubku, zvlnění si volíte sami podle potřeb.

Záclony šité na míru

Máme k dispozici látky šíře 280cm až 315cm, takže produkty nejsou sešívané z více pruhů látek. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. Minimální velikost pro šití na míru je 100x100cm.

Přehled produktů šitých na míru najdete ZDE

Dotazy nebo jiné požadavky na provedení záclon prosíme napište na náš kontaktní email 

Příslušenství k záclonám

V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl