Závěsy, záclony, římské rolety

Dominantní nabídkou našeho eshopu jsou šité textilní dekorace a zastínění pro jakákoliv okna, včetně tzv. francouzských oken (dveří na balkón, terasu a podobně). 

Produkty jsou rozděleny na hotové s možností přizpůsobení výšky (zkrácení) na Vámi požadovanou výšku a produkty šité zcela na zakázku na míru podle Vašich potřeb.


Závěsy

Hotové závěsy s možností zkrácení na požadovanou výšku

Obvyklý rozměr závěsů je šíře 130-140cm, výška 250-270cm, k dispozici je velmi velké množství vzorů a druhů látek, vše ve velmi příznivé ceně. Obvykle se používají 2 závěsy/okno,  které jsou zavěšeny vždy na bocích. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. 

Hotové závěsy jsou v provedeních podle způsobu zavěšení:

  • Závěsy s řasící páskou pro zavěšení na háčky na garnýži nebo žabkami za horní okraj látky, případně na háčky ve stropní kolejnici. Použitá řasící páska je univerzální, to znamená, můžete si zvolit intenzitu řasení podle svých potřeb, za řasící páskou je tunýlek, který umožňuje přímé natažení závěsu na tyčku / trubku garnýže. Řasící páska je obvykle šíře 8cm nebo 7cm, nad řasící páskou je ponecháno 2-3cm látky pro vytvoření volánku nebo pro zakrytí trubky garnýže. Popis je uveden u každého produktu.
  • Závěsy se speciální řasící páskou Flex pro použití se systémy stropních kolejnic. Řasení je nutno počítat pevně v poměru 1:2. aby vznikl potřebný dekorační efekt a funkčnost stropních kolejnic.
  • Závěsy s kroužky pro přímé nasunutí na garnýžovou tyčku / trubku, zvlnění si volíte sami podle potřeb.

Závěsy šité na míru

Máme k dispozici nejširší nabídku látek šíře na trhu v šířkách 280cm a více, takže produkty nejsou sešívané z více pruhů látek. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. Minimální velikost pro šití na míru je 100x100cm.

Přehled produktů šitých na míru najdete ZDE

Dotazy nebo jiné požadavky na provedení závěsů prosíme napište na náš kontaktní email 

Příslušenství k závěsům

V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá závěsů ve Vašem interiéru

Pro všechny Vaše potřeby Vám poradíme s optimálním řešením, stačí pouze napsat Váš požadavek na náš email


Záclony

Hotové záclony s možností zkrácení na požadovanou výšku

Záclony podle jednotlivých kolekcí jsou k dispozici v základním rozměru šíře 140cm, výška 250-270cm nebo 145-160cm, v rámci jednotlivých kolekcí jsou připraveny i velikosti šíře 300cm, 400cm.  Je to proto, že záclony vyžadují  řasení prakticky 1:2 a je počítáno s tím, že záclony jsou z jednoho kusu látky na celém okně (na rozdíl od závěsů). 

K dispozici je velmi velké množství vzorů a druhů záclonových látek, vše ve velmi příznivé ceně. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. 

Hotové záclony jsou v provedeních podle způsobu zavěšení:

  • Záclony s řasící páskou pro zavěšení na háčky na garnýži nebo žabkami za horní okraj látky, případně na háčky ve stropní kolejnici. Použitá řasící páska je univerzální, to znamená, můžete si zvolit intenzitu řasení podle svých potřeb, za řasící páskou je tunýlek, který umožňuje přímé natažení závěsu na tyčku / trubku garnýže. Řasící páska je obvykle šíře 8cm nebo 7cm, nad řasící páskou je ponecháno 2-3cm látky pro vytvoření volánku nebo pro zakrytí trubky garnýže. Popis je uveden u každého produktu.
  • Záclony se speciální řasící páskou Flex pro použití se systémy stropních kolejnic. Řasení je nutno počítat pevně v poměru 1:2. aby vznikl potřebný dekorační efekt a funkčnost stropních kolejnic.
  • Záclony s kroužky pro přímé nasunutí na garnýžovou tyčku / trubku, zvlnění si volíte sami podle potřeb.
  • Záclonky kuchyňské, bistro záclonky, vitrážky specifické provedení pro přímé nasunutí na vitrážku nebo na mini bistro garnýž, nařasení si volíte sami podle potřeb.

Záclony šité na míru

Máme k dispozici nejširší nabídku látek šíře na trhu v šířkách 280cm a více, takže produkty nejsou sešívané z více pruhů látek. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. Minimální velikost pro šití na míru je 100x100cm.

Příslušenství k záclonám

V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá záclon ve Vašem interiéru

Pro všechny Vaše potřeby Vám poradíme s optimálním řešením, stačí pouze napsat Váš požadavek na náš email


Římské rolety

Šijeme římské rolety na míru podle Vašich potřeb, pouze se řetízkovým ovládáním, omezení je maximální šíře 220cm.  Římské rolety NEMAJÍ plochu látky sešívanou z více pruhů!

Provedení římských rolet pro šití na míru

Látky pro ušití římských rolet na míru si můžete vybírat ze všech látek v nabídce šití na míru závěsů s řasící páskou (ZDE)
Pro římské rolety voálové obdobně platí nabídka látek z šití na míru záclon s řasící páskou (ZDE)

Minimální rozměry pro šití římských rolet jsou šíře 60cm, výška 50cm.

Dotazy nebo jiné požadavky na provedení římských rolet závěsů prosíme napište na náš kontaktní email 

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl