Ubrusy a prostírání

Ubrusy a stolní  běhouny

- zůstávají i v moderní době nepostradatelnou dekorací Vašeho stolu, není jen důležité co jíme, ale i jak stolujeme!

 

Ubrusy a stolní běhouny hotové

Nabídku tvoří ubrusy vždy více velikostí (ZDE) z dané kolekce nebo provedení.  Hotové ubrusy jsou nejčastěji bílé a jednobarevné, hladké nebo s  různým provedením dekorací - například výšivka, dekorační lemovka a podobně. 

Stolní běhouny (ZDE) jsou obvykle formátu štíhlého obdélníku, opět v několika délkách.

Potřebná velikost pro Váš stůl - z estetického hlediska volte velikost ubrusu vždy větší, než je deska stolu, doporučení je cca 20-30cm převis látky na každé straně stolu. 

Pro stolní běhouny, jakožto dodatečnou dekoraci k podkladovému urbusu, nenáí e podmínka převisu 20-30cm, záleží na Vašich představách, stolní běhouny mohou být i kratší, než je rozměr stolové desky

 


Ubrusy šité na míru

Stolní ubrusy a stolní běhouny šité na míru (najdete ZDE) využijete pro kompletaci aranžmá Vašeho interiéru se zakázkovým šitím okenních dekorací (viz výše) anebo pokud chcete zvláštní kombinaci rozměrů nebo atypickou barvu a vzor látky.
 
Šití je omezeno pouze na minimální šíři 20cm, pak délka může být i několik metrů. Maximální šíře je daná šíří látky, aby nebyl ubrus sešíván z více pruhů látky. Velikost je tak libovolná, odstupňována vždy po 5cm. 
 
Látky pro ušití potahů na polštáře na míru si můžete vybrat ze všech látek v nabídce šití na míru závěsů s řasící páskou (ZDE)

Dotazy nebo jiné požadavky na provedení potahů na polštáře na míru prosíme napište na náš kontaktní email

 

Prostírání a stolní podložky

Prostírání plní především úlohu ochrany látky ubrusu před zašpiněním
 
Stolní podložky jsou určeny jak pro ochranu před zašpiněním ubrusu, tak pro ochranu ubrusu nebo stolové deksy před mechanickým poškozením, případěn před tepelným vlviem nádobí - závisí na materiálu stolní podložky.

 

 

 

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl