Textilní závěsy pro dekoraci a zastínění oken, včetně francouzských oken na balkón nebo terasu. 

Závěsy jsou k dispozici jako hotové s možností přizpůsobení výšky (zkrácení) na Vámi požadovanou výšku a jako produkty šité na míru na zakázku podle Vašich potřeb, další rozdělení je podle způsobu zavěšení. 
 
Příslušenství k závěsům
V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá
 
 

Závěsy

Textilní závěsy pro dekoraci a zastínění oken, včetně francouzských oken na balkón nebo terasu. 

Produkty jsou rozděleny na hotové s možností přizpůsobení výšky (zkrácení) na Vámi požadovanou výšku a produkty šité zcela na zakázku na míru podle Vašich potřeb.


Závěsy

Hotové závěsy s možností zkrácení na požadovanou výšku, počítáno je s tím, že se použijí 2 závěsy/okno,  které jsou zavěšeny vždy na bocích.

Obvyklý rozměr závěsů je šíře 130-140cm, výška 250-270cm, k dispozici je velmi velké množství vzorů a druhů látek, vše ve velmi příznivé ceně.  Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. 

Hotové závěsy jsou v provedeních podle způsobu zavěšení:

  • Závěsy s řasící páskou pro zavěšení na háčky na garnýži nebo žabkami za horní okraj látky, případně na háčky ve stropní kolejnici. Použitá řasící páska je univerzální, to znamená, můžete si zvolit intenzitu řasení podle svých potřeb, za řasící páskou je tunýlek, který umožňuje přímé natažení závěsu na tyčku / trubku garnýže. Řasící páska je obvykle šíře 8cm nebo 7cm, nad řasící páskou je ponecháno 2-3cm látky pro vytvoření volánku nebo pro zakrytí trubky garnýže. Popis je uveden u každého produktu.
  • Závěsy se speciální řasící páskou Flex pro použití se systémy stropních kolejnic. Řasení je nutno počítat pevně v poměru 1:2. aby vznikl potřebný dekorační efekt a funkčnost stropních kolejnic.
  • Závěsy s kroužky pro přímé nasunutí na garnýžovou tyčku / trubku, zvlnění si volíte sami podle potřeb.

Závěsy šité na míru

Máme k dispozici nejširší nabídku látek šíře na trhu v šířkách 280cm a více, takže produkty nejsou sešívané z více pruhů látek. Popisy provedení jsou vždy u každého produktu. Minimální velikost pro šití na míru je 100x100cm.

Přehled produktů šitých na míru najdete ZDE

Dotazy nebo jiné požadavky na provedení závěsů prosíme napište na náš kontaktní email 

Příslušenství k závěsům

V naší nabídce najdete i přílušenství - háčky na stěnu a boční šňůrové vázačky "chvosty" pro efektní aranžmá závěsů ve Vašem interiéru

Pro všechny Vaše potřeby Vám poradíme s optimálním řešením, stačí pouze napsat Váš požadavek na náš email

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl