Římská roleta na míru, látka Eco Style přírodního vzhledu, barva šedobéžová

Dostupnost: Lze ušít
Dodací lhůta: 16 prac.dní
Cena: 2 404,00 Kč 2404.00
ilość ks

product unavailable

přidat do mého výběru
* - Povinné údaje
Pin It

Popis

Římská roleta šitá na míru STYLE ECO, látka přírodního vzhledu s drobnou strukturou, barva šedobéžová

Látka hustěji tkaná, spolehlivě zastíní interiér a zajistí soukromí

Gramáž 187g/m2

Šití na zakázku na míru

Počítejte s tím, že u římských rolet je látka rolety na okně opticky vždy o něco světlejší (zdroj denního světla je za látkou), než na obrázku detailu látky. 

Z látek STYLE ECO Vám můžeme také ušít na míru závěsy a polštáře na míru

Ovládací mechanismus Valence řetízkový, třídy Profesional pro zaručenou dlouhodobou spolehlivost, řetízek bílý, s převodovkou pro snadnou a rychlou manipulaci. Systém je samosvorný, po nastavení bude roleta držet v té poloze, kterou si zvolíte. Látka kryje celou montážní kazetu. Doporučujeme pouze zajistit řetízek tak, aby malé děti na něj nedosáhly a nedošlo pak k jejich zranění. 
Nepoužíváme levné řešení ovládání šňůrkovým mechanismem s ohledem na životnost rolety a pohodlí při jejím ovládání.
 
Pro případy, kdy chcete roletu umístit přímo na okenní rám, lze použít speciální úchyty bez vrtání do okenního profilu, tyto nutno doobjednat

Postup objednání zakázkového ušití:
Můžeme ušít jakýkoliv rozměr od velikosti šíře 60cm po šíři cca 220cm, výška dle Vaší potřeby.
Pro nejčastější případy je nastavena předvolba typových rozměrů. V poli Typová šířka x výška je uveden obvyklý rozměr rolety a rozsah rozměrů, ve kterém se cena nemění.
Do pole Zadání pro ušití vepište potřebnou velikost, kterou potřebujete (lze i mimo typově uvedené rozsahy), objednávku potvrďte a odešlete. 
Pokud jsou Vámi požadované rozměry mimo uvedený rozsah platnosti ceny, zpracujeme Vám nacenění ušití dané rolety k odsouhlasení a teprve po Vašem odsouhlasení bude šití rolet zadáno k realizaci.
 

Umístění rolety - rolety se montují obvykle na stěnu nad okno (dveře) nebo se mohou montovat na strop.  Je třeba počítat s tím, že po vytažení rolety se vytvoří záhyby látky výšky cca 20-25cm. Proto je potřeba umístit mechanismus rolety o tuto výšku NAD horní hranu okenního křídla, aby sklady látky nebránily otevření okenního křídla do boku. 
Pokud budete denně otevírat okno pouze vyklopením, pak obvykle je okenní křídlo i při vyklopení schováno ve stavebním otvoru a látka rolety před ním nebrání tomuto vyklopení.  V tom případě (nebo při nižších stropech nad okenním otvorem) lze umístit mechanismus rolety i níže, doporučujeme minimum cca 10cm (při občasném otevření okna do boku pak látku jednoduše nadzvednete nad horní okraj okenního křídla).
 
Velikosti rolety šířka x výška pro zadání k ušití
Šířka je myšlena šíře látky rolety, doporučujeme volit šíři podle stavebního otvoru s přidáním cca 5cm na každou stranu pro zakrytí boční hrany stavebního otvoru. Velká většina látek je šíře cca 280cm což umožňuje šít rolety i do šíře 220cm z jednoho lusu látky, BEZ našívaných bočních pruhů látky !
Výška je výška látky rolety při jejím celkovém spuštění, horní hrana ovládacího mechanismu (jeho polohu budete volit podle textu výše) je zároveň horní hranou látky rolety, dole měřte podle Vaší potřeby, obvykle je to po parapet. U "francouzských" oken  (například dveře na balkon nebo terasu) zadejte buď po práh těchto dveří nebo na podlahu, záleží na Vás a stavebních dispozicích.    
 
rozměry římských rolet

Údržba rolety - mechanismus je za běžného používání bezúdržbový, látku lze demontovat a vyprat bez nutnosti demontáže celé rolety ze stěny.  Zapamatujte si vedení šňůrek, vytáhněte výztuhy z kanálků, vytáhněte šňůrky z vedení na roletě, látku tahem sejměte z kazety ovládacího mechanismu, je upevněna na suchém zipu.  Látku perte šetrně, na 30oC. Při zpětné montáži postupujte opačně.

Pokud potřebujete jiné rozměry,  kontaktujte nás na info@h-dekor.cz pro nacenění Vaší velikosti

Ovládací mechanismus:

ovládání římských rolet Valence PRO

Vlastnosti

Typ produktu zakázkové šití na míru, produkt nelze vrátit, platba předem
Platnost zobrazených cen cena se nemění pro velikost rolety v rámci rozměrů v poli Rozsah platnosti ceny. Pro jiné velikosti bude provedeno nacenění k odsouhlasení
Nacenění jiných velikostí kontaktujte nás emailem na info@h-dekor.cz
Volitelné rozsahy rozměrů pro ušití šířka v rozmezí 60-220cm, výška v rozmezí 60-260cm
Maximální možná šíře rolety v cm 220 (vybrána látka šíře 280cm, látka na roletě bude BEZ sešívání látky z více pruhů)
Látka - vzhled (viz obrázek detailu látky) jednobarevná
Látka - typ (viz obrázek detailu látky) s viditelnou strukturou
Látka - stupeň zastínění, tmavší odstíny mají vždy menší propustnost světla střední 45%-70%
Látka - gramáž v g/m2 187
Ovládací mechanismus Valence řetízkový, třídy PRO
Velikost cm šití na míru

Recenze produktu (0)

Zobrazí se všechny recenze, ověřujeme, že pocházejí od zákazníků, kteří si produkt u nás zakoupili.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl